..
Trail Running

54 | 45021
 
 
2013-06-01
Odsłon: 923
 

Opaski uciskowe Compressport

Od ponad miesiąca posiadam opaski uciskowe compressportu, ale dopiero teraz zebrałem się za napisanie kilku zdań na temat tego produktu. Powodem takiego zwlekania był fakt, że jakoś nigdy nie wierzyłem w tego typu gadżety, twierdziłem, że można biegać, jeździć na rowerze bez tego dodatku i po części miałem rację. Pierwszy raz ubrałem opaski uciskowe na Maraton Cracovia 2013 przebyłem w nich dystans 42 km i stwierdziłem, że sprawdziły się rewelacyjnie, już na spokojnie podchodząc do tematu pomyślałem, że pewnie tak czy inaczej ze względu na wybiegania moje łydki nie powinny czuć bólu, więc jakoś nie byłem dalej do końca przekonany. Kolejny test nadszedł po miesiącu, był to ultramaraton na 100 km „Kierat”, w którym to ostatecznie postanowiłem sprawdzić czy kompresja przyniesie jakiś pozytywny rezultat.  Opaski uciskowe Compressportu z pełnym przekonaniem uratowały moje łydki! Pokonałem dystans ponad 100 km i mogę jednoznacznie stwierdzić, że łydki to była jedyna część mojego ciała, która po ultramaratonie i następne dni nie błagała o regeneracje. Więc jeżeli jeszcze ktoś się zastanawia nad tym czy warto wydać ponad 100 zł na kompresję to proponuje zaryzykować i kupić.

WYTRZYMAŁOŚĆ:
Miałem już je na ponad 20 treningach, przeważnie na dystansach powyżej 15 km w terenie górskim, za każdym razem były prane normalnie w pralce i nie straciły żadnych swoich właściwości, oraz koloru.

DOPASOWANIE:
Żeby kompresja się sprawdziła musi być dobrze dopasowana, jej zakładanie to też pewnego rodzaju wyzwanie, nie raz się zastanawiałem czy jej nie potargam, ale materiał wytrzymywał.

REDUKUJE BÓL MIĘŚNI:
Wyjątkowa kompresja na udach ulży Twoim nogom podczas wysiłku. Zapomnisz o zmęczeniu i ciężkości nóg. Z każdym treningiem będziesz w lepszej formie.
COMPRESSPORT® także po wysiłku wspomaga przepływ krwi przyspieszając regenerację. Z Compressport możesz trenować częściej i ciężej. Aby utrzymać czystość opasek COMPRESSPORT ®, przepłucz je i gotowe. Nałóż COMPRESSPORT® i regeneruj się szybciej!

DETOKS:
Badania potwierdzają usprawnione usuwanie kwasu mlekowego, nagromadzającego się podczas długotrwałego wysiłku.

MNIEJSZE ZMĘCZENIE:
Minimalizacja wibracji i mikro urazów mięśni pomaga chronić przed bólem i kontuzjami.

REGENERACJA:
Żadnego bólu po wysiłku! Noś opaski COMPRESSPORT® po kąpieli (w domu, w biurze, w samolocie), a Twoja regeneracja ulegnie znacznemu przyspieszeniu.

Więcej ciekawych informacji na temat kompresji pod adresem : Compressport.pl

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
ZAPISZ
 


Archiwum wpisów
 

Pn

Wt

Sr

Czw

Pt

So

Nd